Opis forum
Witam!
Tu możesz kupić coś do picia i jedzenia.
Co tydzień nowe towary.
Zapraszam:)
Kup:
Owoce:
Pomarańcze cena 1 pomarańcz 2 zł
Truskawki cena 1 truskawka 1zł
Winogrona cena 1 winogron 4zł
Kiwi cena 1 kiwi 3zł
Jabłka cena 1 jabłko 1zł
Banany cena 1 banan 2zł
Gruszki cena 1 gruszka 3zł
Mango cena 1 mango 5zł
Granat cena 1 granat 6zł
Nektarynka cena 1 nektarynka 1 zł
Ananas cena 1 ananas 7zł
Arbuz cena 1 arbuz 5zł
Warzywa:
Papryka cena 1 papryka 1zł
Ogórek cena 1 ogórek 3zł
Pomidor cena 1 pomidor 2zł
Marchew cena 1 marchew 1zł
Rzodkiewka cena 1 rzodkiewka 3zł
Por cena 1 por 2zł
Seler cena 1 seler 4zł
Cebula cena 1 cebula 2zł
Burak cena 1 burak 3zł
Mleczne produkty:
Ser cena 1 ser 4zł
Mleko cena 1 mleko 3zł
Jogurt cena 1 jogurt 3zł
Śmietana cena 1 śmietana 3zł
Masło cena 1 masło 4zł
Produkty pszenne:
Bułka cena 1 bułka 1zł
Pieczywo lekkie cena 1 pieczywo lekkie 4zł
Chleb cena 1 chleb 2zł
Mąka cena 1 mąka 3zł
Napoje:
Tymbark cena 1 tymbark 2zł
Tarczyn cena 1 tarczyn 1zł
Kubuś cena 1 kubuś 1zł
Cola cena 1 cola 2zł
Różne:
Kisiel cena 1 kisiel 2zł
Budyń cena 1 budyń 3zł
Jaja cena 1 jajo 1zł
Cukier cena 1 opakowanie cukru 3zł
Sól cena 1 sól 3zł
Pieprz cena 1 pieprz 2zł
Ziele angielskie cena 1 ziele angielskie 4zł
Liść laurowy cena 1 liść laurowy 3zł
Mięso:
Kiełbasa cena 1 pęt kiełbasy 10zł
Schab cena 1 schab 15zł
Szynka cena 1 szynka 12zł
Słodycze i inne:
Cukierki walentynki cena 1 cukierek 2zł
Cukierki kolorowe cena 1 cukierek 3zł
Cukierki zakręcone cena 1 cukierek 4zł
Cukierki halls cena 1 opakowanie halls 3zł
Fistaszki cena 1 opakowanie 2zł
Nimm2 żujki cena 1 opakowanie 4zł
Lays cena 1 opakowanie 1zł
Chitosy cena 1 opakowanie 1zł
CRUNCHIPS cena 1 opakowanie 4zł
Zapraszamy ponownie!
Offline